Izvēlne

GAISMA, KAS PALIEK

Iespaidiem, jaunām iespējām un labiem darbiem bagāts ir bijis gandrīz jau aizvadītais 2019. gads, un kā noslēdzošo īpašo notikumu varam visam pievienot biedrības „ Wings for Wheels” rīkoto svētku pēcpusdienu 9. decembrī restorānā „Klīversala”. Ar laipnu Nacionālās bibliotēkas un restorāna vadības pretimnākšanu un sponsoru atbalstu varējām dāvināt aicinātajiem cilvēkiem ar invaliditāti, viņu tuviniekiem un palīgiem dažas omulīgas stundas īpašā noskaņā. Par satikšanos un atkalredzēšanos priecājās jau savā starpā agrāk pazīstami cilvēki, un vakara gaitā bija iespēja iegūt arī jaunus paziņas.

Par to, lai aicinātie viesi saņemtu ne tikai miesai, bet arī dvēselei un garam vajadzīgo, pateicamies mūziķiem no grupas „Riverfall” un Jaunjelgavas baptistu draudzes mācītājam Mārim Vītolam. Gada tumšākajā laikā, kad mēs visi tā ilgojamies pēc gaismas, tikām aicināti pievērst uzmanību Jēzum Kristum, kurš ir patiesā un nezūdošā Gaisma. Viņš ir tas, ko mums vajag, lai mēs nepaliktu tumsā un neizplatītu tumsu uz apkārtējiem. Jēzū Kristū mēs esam gaismā, un Viņš ir gaisma mūsos, kas liek tumsai atkāpties. Mēs ļoti ceram, ka cilvēki, kuriem šis vakars tika rīkots, neaizmirsīs šo vēsti, atgriezušies savā ikdienā un apstākļos, kas bieži mēdz būt grūti un nomācoši.

Paldies ceptuvei „Lāči” par dāvinātajiem gardumiem un „Mārtiņa beķerejai” par gardajiem kliņģeriem. Paldies arī mūsu brīvprātīgajiem palīgiem, kas palīdzēja atvest cilvēkus, uzstādīt skaņu aparatūru, fotografēt u.c. Mēs visi kopā varam justies gandarīti par paveikto, jo šie pasākumi ir viens no veidiem, kā gribam pateikt, ka Dievs ir labs un Viņam rūp ikviens cilvēks.

Pasākuma bilžu galerija šeit.

Foto: Ansis Vegners