Izvēlne

Iespējas iesaistīties

Ja jūti vai nešaubīgi zini, ka Dievs Tevi uzrunā un aicina iesaistīties kalpošanā cilvēkiem ar invaliditāti, mēs priecāsimies, ja Tu ar mums sazināsies, rakstot vai zvanot.

Varbūt Tu uzreiz zini, ka vēlies atbalstīt ar aizlūgšanām, finansiāli vai kā brīvprātīgais Wings for Wheels rīkotajās nometnēs vai citos pasākumos. Varbūt Tev ir idejas, kādu palīdzību Tu varētu piedāvāt. Varbūt Tev jau kādu laiku ir bijusi vēlēšanās sākt kaut ko praktiski darīt, lai padarītu savu draudzi pieejamu cilvēkiem ar invaliditāti, bet pietrūcis iedrošinājuma vai zināšanu, ar ko sākt un kā to darīt. Mēs labprāt padalīsimies pieredzē.

Priecāsimies arī par uzaicinājumiem aizbraukt uz kādu draudzi ar mūsu informēšanas programmu. Starp citu, vari mums rakstīt arī tad, ja gribi saprast, kāpēc tāda kalpošana cilvēkiem ar invaliditāti vispār ir vajadzīga un kāda šajā jomā ir kristiešu atbildība.

Varbūt Tavā draudzē jau ir kalpošana, kas īpaši rūpējas par cilvēkiem ar invaliditāti vai ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti. Pastāsti mums par to!