Izvēlne

Iespējas iesaistīties

Cilvēki ar invaliditāti ir vislielākais un vismazāk apgūtais misijas lauks, un tajā vajag ļoti daudz strādnieku. Varbūt ne katrs jūtas aicināts iesaistīties pilna laika kalpošanā, bet ir vēl citi, ne mazāk svarīgi atbalsta veidi.

Wings for Wheels kalpošanu nav iespējams veikt bez:

1) aizlūdzējiem;

2) brīvprātīgajiem palīgiem;

3) ziedotājiem.

Mēs ļoti novērtējam savu uzticīgo aizlūdzēju komandu, kuriem regulāri izsūtām W4W lūgšanu vajadzības. Lai varētu īstenot Dieva aicinājumu, lūgšana ir pamatu pamats.

Mums ir arī daudz uzticamu un ilggadēju brīvprātīgo palīgu, kas pievienojas nometnēs un citos pasākumos.

Visbeidzot, ziedotāji – draudzes un privātpersonas gan Latvijā, gan ārzemēs, kas gandrīz desmit gadus ir devuši savu finansiālo ieguldījumu, lai mēs varētu rīkot nometnes, izdot informatīvos materiālus, rīkot seminārus u.c.

Dieva redzējums ir liels, un nākotnes projektu īstenošanai vajadzēs vēl vairāk atbalstītāju visās trīs minētajās jomās, un ne tikai tajās.

Ja jūti vai nešaubīgi zini, ka Dievs Tevi uzrunā un aicina iesaistīties kalpošanā cilvēkiem ar invaliditāti, mēs priecāsimies, ja Tu ar mums sazināsies, rakstot vai zvanot.

Varbūt Tu uzreiz zini, ka vēlies atbalstīt ar aizlūgšanām, finansiāli vai kā brīvprātīgais Wings for Wheels rīkotajās nometnēs vai citos pasākumos. Varbūt Tev ir idejas, kādu palīdzību Tu varētu piedāvāt. Varbūt Tev jau kādu laiku ir bijusi vēlēšanās sākt kaut ko praktiski darīt, lai padarītu savu draudzi pieejamu cilvēkiem ar invaliditāti, bet pietrūcis iedrošinājuma vai zināšanu, ar ko sākt un kā to darīt. Mēs labprāt padalīsimies pieredzē.

Priecāsimies arī par uzaicinājumiem aizbraukt uz kādu draudzi ar mūsu informēšanas programmu. Starp citu, vari mums rakstīt arī tad, ja gribi saprast, kāpēc tāda kalpošana cilvēkiem ar invaliditāti vispār ir vajadzīga un kāda šajā jomā ir kristiešu atbildība.

Varbūt Tavā draudzē jau ir kalpošana, kas īpaši rūpējas par cilvēkiem ar invaliditāti vai ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti. Pastāsti mums par to!