Izvēlne

Bībeles studijas

Mazo grupu tikšanās parasti ir laba iespēja nelielā cilvēku lokā pārrunāt Bībeles patiesības, dalīties pieredzē, labāk citam citu iepazīt un mācīties Bībelē lasīto piemērot dzīvē. Šādu iespēju Wings for Wheels vēlas piedāvāt arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.Pagaidām mazās grupas iecere nav īstenojusies īpaši veiksmīgi, un tam par iemeslu ir daži apstākļi, kas lielākoties nerodas, kad runa ir par „parastajām” kristiešu mazajām grupām.

Rīkojot mazo grupu tikšanos cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā, ir vismaz trīs svarīgi priekšnosacījumi:

1) pieejamas telpas;

2) transports;

3) asistenta palīdzība.

Kad savas darbības sākumā rīkojām mazo grupu cilvēkiem ar kustību traucējumiem, mēs drīz vien pārliecinājāmies, ka, ja šie trīs priekšnosacījumi netiek nodrošināti, grupas apmeklējums kļūst neregulārs, neparedzams vai neiespējams. Nav daudz cilvēku ar kustību traucējumiem, kas spēj paši atkļūt uz mazo grupu; lielākajai daļai ir vajadzīgs asistents, kas palīdz saposties iziešanai, un cilvēks, kas ar savu transportu var atvest uz grupu un pēc tam atpakaļ uz mājām. Tas jāņem vērā, kad runa ir par draudžu mazajām grupām, un tā ir situācija, kurai mēs joprojām meklējam risinājumu W4W kalpošanā.

Kamēr vēl nav visu priekšnosacījumu mazās grupas rīkošanai, mēs strādājam ar cilvēkiem individuāli, un interesentiem ir iespēja zināšanas par kristietību iegūt sarakstes veidā.