Izvēlne

Dāvāt prieku

Labs līdzeklis pret depresiju gada tumšākajā laikā ir iepriecināt līdzcilvēkus. Turpinot pirms diviem gadiem aizsākto tradīciju, biedrība „Wings for Wheels” 4. decembrī Gaismas pilī rīkoja Starptautiskajai personu ar invaliditāti dienai veltītu pasākumu cilvēkiem ar invaliditāti. Aicinātie cilvēki bija ieradušies gan no Rīgas, gan tālākām Latvijas vietām. Īpaši priecājāmies par tiem, kuri šajā pasākumā piedalījās pirmo reizi, un tādu bija diezgan daudz. Gandrīz 20 viesi bija ieradušies no sociālās aprūpes centriem „Mežciems” un „Ezerkrasti”.

Vispirms tie, kuri vēlējās, gidu pavadībā varēja doties ekskursijā pa bibliotēku. Pēc tam visi pulcējāmies mājīgajās restorāna „Klīversala” telpās, kur mūs sagaidīja laipni oficianti un skaisti saklāti galdi. Vakara gaitā viesus uzrunāja „Wings for Wheels” pārstāvji, un ar skaistiem priekšnesumiem svētku noskaņu radīja mūziķi Arvīds Keinis un Artis Gāga. Noslēgumā Rīgas baptistu Vīlandes draudzes mācītājs Ģirts Ašnevics atgādināja par vispriecīgāko notikumu pasaules vēsturē – Jēzus Kristus piedzimšanu, un aicināja klātesošos iegūt nezūdošu prieku personīgās attiecībās ar Glābēju.

No sirds pateicamies visiem, kuru atsaucība un dāsnums palīdzēja šim svētku pasākumam īstenoties. Paldies Latvijas Nacionālās bibliotēkas un restorāna „Klīversala” administrācijām; ziedotājiem – ceptuvei „Lāči”, konditorejai „Enhars” un Zuju ģimenei. Paldies katram, kas palīdzēja ar savu laiku, spēku un transportu, lai cilvēkus atvestu un pēc tam aizvestu. Pāri visam paldies Dievam, kurš iepriecina mūs, lai mēs varam iepriecināt citus!

Vairāk bildes or šeit