Izvēlne

Dienišķie brīnumi

Bieži mēs dzīvē gaidām kaut ko lielu – kādu lielu izdevību, lielu brīnumu vai pārsteidzošu pavērsienu. Mēs tik ļoti sakoncentrējamies uz „kaut ko kaut kad”, ka riskējam paiet garām un nepamanīt izdevības un brīnumus, ko Dievs kā dārgas pērles ir ieslēpis mūsu ikdienā tieši te un tieši tagad. Steigā un rutīnā mēs aizmirstam, ka vislielākais brīnums esam mēs paši un Dieva klātbūtne mūsu dzīvē.

Šis bija ceturtais gads, kad biedrība „Wings for Wheels” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā rīkoja svinīgu pasākumu cilvēkiem ar invaliditāti. Spītējot putenim, atkalai un citiem apgrūtinājumiem, bija ieradušies gandrīz visi aicinātie viesi gan no attālākiem Latvijas reģioniem, gan no Rīgas. Katrs viesis saņēma paciņu ar ceptuves „Lāči” dāvātajiem gardumiem un varēja baudīt restorāna „Klīversala” darbinieku laipno apkalpošanu un garšīgo maltīti. Mēs tiešām jutāmies lutināti!

Ar skaistiem muzikāliem priekšnesumiem uzstājās J. Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas audzēkņu divi stīgu trio, savukārt Āgenskalna Baptistu draudzes mācītājs E. Mažis dalījās ar vēsti par to, ka Jēzus Kristus ir tā Patiesība, kas mūs tiešām dara brīvus. Pasākuma noslēguma daļā klātesošos uzrunāja Hildegunn Grønvold Rossland no Norvēģijas. Spītējot daudzajām smagajām diagnozēm, viņa cīnās un mudina arī citus nepadoties grūtībām, bet priecāties par katru Dieva doto dienu.

„Wings for Wheels” komanda ir gandarīta par paveikto un no sirds pateicas visiem mūsu palīgiem, atbalstītājiem un sponsoriem, tai skaitā Amy Chapel draudzei no ASV, kuras ziedojums nosedza pasākuma rīkošanas izdevumus. Tāpat pateicamies LNB administrācijai par iespēju pasākuma viesiem bez maksas izmantot autostāvvietu.

Vairak bildes ir šeit