Izvēlne

Vasaras lielā tikšanās “Dārgumu sala”

Biedrība “Wings for Wheels” š.g. 5. augustā organizēja pasākumu ar nosaukumu “Dārgumu sala”. Šāds nosaukums netika izvēlēts nejauši, bet tiešā saistībā ar atrašanās vietu –   Doles salu, un arī dienas tēma bija “Kas ir mūsu bagātības?”

Kopā bijām 30 dalībnieki no dažādām Latvijas vietām. Rīta pusē bija lekcija par to, cik liela bagātība ir Jēzus mūsu dzīvē un kā sargāt iegūto pestīšanu kā lielāko dārgumu. Pēc pusdienām gājām ekskursijā, kur gida pavadībā uzzinājām Doles salas seno vēsturi un kā cilvēki dzīvojuši.

Pēcpusdienā izbaudījām relaksētu atmosfēru interesantās sarunās ar cilvēkiem, kurus sen nebijām satikuši, un vienkārši baudot skaisto dabu pie Latvijas lielākās upes Daugavas. Redzot cilvēku atvērtību un ieinteresētību, izveidojām mazo grupu, kurā pārrunājām dzirdēto un klausījāmies liecības par to, ko Dievs ir darījis.

Pēc vakariņām, paslēpušies zem jumta no maigi siltā, smidzinošā lietus, vērojām ārpusē iekurto ugunskuru. Tas piešķīra īpašu gaisotni, lai klausītos vakara lekciju kā izaicinājumu un atgādinājumu, kas tad ir mūsu īstie dārgumi katrai dienai un kā nepazaudēt mūsu lielāko dārgumu – Jēzu.

Tikšanās mērķis bija satikt mūsu Bībles interneta tiešaistes grupas dalībniekus, sen neredzētus draugus un iegūt jaunus draugus, kuriem varētu kalpot un palīdzēt atklāt un saprast, kas ir dzīves lielākais dārgums.

Paldies visiem, kas bija iesaistīti šī pasākuma īstenošanā!

Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!

Saite ar fotogrāfijām ir šeit.

Wings for Wheels