Izvēlne

Iespēju laiks

Gadās, ka gribi labi, bet sanāk daudz labāk, un tieši to mēs ar pārliecību varam teikt par Wings for Wheels draugu tikšanos Zoom platformā 8. decembrī. Šajā datumā bijām iecerējuši rīkot ikgadējo Starptautiskajai cilvēku ar invaliditāti dienai veltīto pasākumu restorānā „Klīversala”, taču valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ no šī nodoma nācās atteikties. Pēc īsa pārdomu laika dzima ideja rīkot tikšanos Zoom platformā, uzaicinot uz to cilvēkus, kuri ir bijuši mūsu nometņu dalībnieki un brīvprātīgie palīgi. Izsūtījām informāciju, saplānojām programmu un gaidījām nolikto dienu, lai redzētu, kas no tā visa sanāks.

Bija satraucoši un priecīgi skatīties ekrānā un redzēt, kā cita pēc citas tajā parādījās pazīstamas sejas. Kopskaitā uz tikšanos bija „ieradušies” 19 cilvēki, – mazāk nekā cerējām, bet pietiekami pirmajai reizei. Gaisotne pati no sevis izvērtās brīva un nepiespiesta. Katrs tikšanās dalībnieks izteica citiem kādu labu novēlējumu vai pastāstīja par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajā gadā. Ar pārdomām par Svētajiem Rakstiem dalījās Kuldīgas Vasarsvētku draudzes mācītāja Dace Blūma, un kopdziedāšanu vadīja Valdis Dvorovs. Dabiski un nemanot mūsu tikšanās pārvērtās par tādu kā dievkalpojumu, kurā pārdomājām Dieva vārdu, dziedājām, cits citu uzmundrinājām un cits par citu aizlūdzām. Tas bija īpaši un spēcīgi. Divas stundas pagāja nemanot, un atvadījāmies ar sajūtu, ka gribas vēl.

Šis nav tikai ierobežojumu, aizliegumu vai zaudējumu laiks; šis ir arī jaunu iespēju un sākumu laiks. Viens no mūsu dzīves lielajiem izaicinājumiem ir uzdrīkstēties spert pirmo soli un neļaut jauno iespēju vilcienam aizbraukt bez mums. Nekad nevari zināt, kādi plašumi pavērsies aiz nākamā līkuma.