Izvēlne

Savu mieru Es jums dodu…

Pirms gada mēs cerējām, ka šogad jau varēsim tikties klātienē, tomēr arī šogad Wings for Wheels draugu tikšanās 4. decembrī notika Zoom platformā. Protams, to gluži nevar salīdzināt ar iepriekšējos gados rīkotajiem svētku banketiem restorānā „Klīversala”, taču saturīguma ziņā nebija sliktāk. Mainās laiki un dzīve, bet cauri visam nepārtraukti vijas Dieva mūžīgais nodoms un darbs. Tāpēc ļoti gribējām kaut attālināti redzēt mūsu ilggadējos draugus un kalpošanas biedrus, lai uzzinātu, kā viņiem klājas un ko Dievs ir darījis viņu dzīvē pēdējā gada laikā.

Šoreiz attālinātajā draugu lokā bijām sapulcējušies 15 cilvēki, no kuriem apmēram puse bija uzticīgie W4W diskusiju grupu dalībnieki. Ļoti stiprinošs un īstajā laikā bija Dieva vārds no Salamana pam. 4:20-24, ar ko dalījās Kuldīgas Vasarsvētku draudzes mācītāja Dace Blūma. Mums jābūt modriem, lai nenonāktu „negantību teicēju un paļātāju” ietekmē, un pastāvīgi jāpiepilda sava sirds ar Dieva vārdiem, „jo tie ir dzīvība tiem, kas tos atrod, un ir zāles visai viņu miesai, kas dziedina”. Bija arī laiks Dieva slavēšanai, ko vadīja Valdis Dvorovs. Noslēdzošajā daļā katrs īsumā padalījās ar aizvadītā gada spilgtākajiem notikumiem. Bija patiess prieks dzirdēt, kā Dievs vada, sargā un svētī, un kā Viņš mums parāda Savu uzticību un žēlastību apstākļos, kādos mēs katrs esam.

Raugāmies nākotnē ar cerību, ka reiz beigsies ierobežojumi un varēsim tikties klātienē. Taču, ejot uz to, centīsimies palikt Dieva mierā un būsim miera nesēji nemieru un strīdu sašķeltajai pasaulei!